Robienie zakupów Technologie 

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D

Jeśli potrzebujesz najlepszej drukarki 3D, koniecznie wejdź na cadxpert.pl

CadXpert jest jedną z wiodących na polskim rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D. Ważnym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada narzędzia do drukowania przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Następnym filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: drukowanie 3D, skanowanie 3D oraz projektowanie 3D. Dostępne w ofercie sklepu drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: FDM, PolyJet oraz SLA, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach FDM, SLA, SLS, PolyJet oraz DMLS.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, jak również wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots i urządzeń firmy Formlabs. To największa w Polsce oferta przyrządów do drukowania przestrzennego – więcej niż 20 modeli drukarek 3D oraz kilkanaście propozycji skanerów 3D. Co więcej CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – powyżej 50 produktów, w tym także materiały specjalistyczne, takie jak: Nylon 12 CF, Ultem 1010 oraz inne (inżynieryjne, dentystyczne, biokompatybilne, elastyczne itd.). Prócz materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów firma CadXpert posiada też filamenty, żywice fotopolimerowe i inne tworzywa stosowane do druku 3D.

Drukarki 3D dla specjalistów, przedsiębiorców i amatorów

Asortyment CadXpert jest skierowany zarówno do przedsiębiorców, profesjonalistów oraz przedstawicieli rozmaitych branż (sprzęt firmy Stratasys), jak i klientów prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot). CadXpert prowadzi sklep online, posiada również showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą skonsultować z profesjonalistami możliwości technologiczne konkretnego sprzętu z oferty CadXpert, swoje projekty lub są po prostu zaintrygowani procesem wydruku przestrzennego, mogą zajrzeć do małopolskiego punktu. CadXpert zapewnia również szeroką obsługę posprzedażową: opiekę serwisową i pogwarancyjną, szkolenie w obsłudze kupionych sprzętów czy pomoc merytoryczną oraz techniczną.

Drukarki 3D – nie tylko dla ogromnych korporacji

Jak kształtują się koszty narzędzi do druku 3D – drukarek oraz skanerów 3D? Już niewielkie lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może kupić profesjonalny skaner lub drukarkę 3D. Zainwestowanie w specjalistyczny sprzęt do druku 3D błyskawicznie się zwróci – w ramach branż, jak między innymi motoryzacja, odlewnictwo, medycyna czy stomatologia, samodzielne drukowanie i prototypowanie, a nie outsourcing tych czynności, będzie ogromną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Rynek narzędzi do druku przestrzennego prężnie ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się innowacyjne technologie oraz rozwiązania, na które niegdyś było stać wyłącznie gigantyczne korporacje. Obecnie – za sprawą obniżenia cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają też niewielkie firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Narzędzia do drukowania przestrzennego są bezustannie rozwijane i udoskonalane, z każdym rokiem zmniejsza się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Inwestycja w specjalistyczne urządzenie do drukowania przestrzennego ma szereg zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć można obniżenie kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Siedziba firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować