bluzy sportowe, bluza sportowaRobienie zakupów Sport, hobby, rekreacja 

Bluzy sportowe – pełna wygoda w czasie treningu

Każdy kto uprawia sport codziennie z pewnością spostrzegł, że tylko odpowiednia odzież sportowa pozwala na ćwiczenia w całkowitym komforcie. Szukając zestawu do ćwiczeń, zwłaszcza tych na świeżym powietrzu, jak jazda na rolkach, gra w tenisa czy bieganie, nie zapominajmy o zakupie bluzy sportowej.

Bluzy sportowe – wygoda i świetne odparowanie wilgoci

Modele bluz z kapturem, suwakiem lub bez nich od dziesięcioleci są już standardowym elementem powszedniej odzieży. Przestały nawet zadziwiać w miejscach pracy, w których dotychczas obowiązywały surowe wytyczne dotyczące ubioru. Bluzy traktowane są jako ubranie typu lifestyle, ponieważ są wygodne i nie hamują ruchów, a szycie ich z ciepłych materiałów powoduje, że to doskonałe odzienie wierzchnie na wiosnę oraz wczesną jesień. Bluzy sportowe, chociaż posiadają dość podobny krój, są poniekąd inne niż bluzy casual. Te ostatnie zazwyczaj wytwarzane są ze stuprocentowej bawełny lub bawełny z niewielką domieszką m.in. elastyny. Bluzy sportowe z kolei nieraz szyte są w całości z poliestru. Jest to niezmiernie wytrzymała tkanina syntetyczna, która nie ulega za szybko rozciąganiu i wolniej się przecierać. To dlatego jest doskonała do wytwarzania z niej strojów sportowych, które muszą wytrzymać spore przeciążenia działające na nie w czasie wytężonego treningu. Dodatkowo poliester doskonale odprowadza wilgoć ze skóry, dzięki czemu zawodnik nie spędza kilku godzin w wilgotnej od potu odzieży.

Bluzy sportowe kupuj w wyspecjalizowanych sklepach

Kupujmy przede wszystkim ubrania od renomowanych producentów. Bez wątpienia, trzeba wobec tego być gotowym na wyższą cenę zakupu takiej bluzy, jednak w zamian otrzymujemy wysokiej klasy artykuł z dobrych tkanin, który na pewno będziemy używać wiele miesięcy. Jeśli jakiś typ bluzy sportowej ma określony zastosowanie, nie jest wskazane korzystać zamiast niej ze zwykłej odzieży, przykładowo bluzy bramkarskie posiadają posiłkowe protektory na łokciach chroniące zawodnika w czasie parad, z kolei bluzy dla biegaczy posiadają wysoki kołnierz, który osłania przed podmuchami wiatru. Żeby mieć pewność, iż kupujemy oryginalny produkt, wybierajmy sklepy firmowe czy też prowadzone przez autoryzowanych hurtowników, które oferują obszerny asortyment bluz sportowych męskich, damskich i dla dzieci.

Siedziba firmy:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować