Robienie zakupów Usługi branży budowlanej 

Blachy trapezowe dachowe – tanie i wytrzymałe na korozje

Więcej szczegółów o blacha trapez

Blachy trapezowe tworzą trwałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Trapez na dach – ekonomiczna i mocna blacha

Nazwa blach trapezowych pochodzi od jego kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montażu jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony też z uwagi na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie pociągają za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę materiału i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej używana do kładzenia pokryć dachowych i może być świetną alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową utrzyma się w dobrym stanie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie można zastosować blachy trapezowe?

Blacha trapezowa wyśmienicie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Najlepiej prezentuje się na budynkach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być również używana wszędzie tam, gdzie z rozmaitych względów nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Trapez na dach będzie również bez zarzutu prezentować się jako uwieńczenie składnic, garaży albo obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachową wypada zamawiać bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy pewność, że towar jest najwyższej jakości i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę barw blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, np. rynny dachowe.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Może Cię także zainteresować