Robienie zakupów 

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Baniak do wina zamówisz na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon do wina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania napojów własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Gąsior na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny podarunek dla bliskich – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu lub obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to też wspaniała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy szczegół gąsior na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chcesz poczęstować uczestników domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przewieziesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe baniaki na wino wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować