Robienie zakupów Usługi branży budowlanej 

Atuty nowoczesnych drzwi wewnętrznych drewnianych

Więcej o drzwiach drewnianych.

Popularnym rozwiązaniem aranżacyjnym, używanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w klasycznym stylu, są wciąż drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Prezentujemy główne cechy oraz alternatywę wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane mogą przetrwać przez wiele lat

Drewno to organiczny surowiec, który właściwie konserwowany zachowa się w nienagannej kondycji nawet dziesiątki lat, a zastosowany jako detal aranżacji pomieszczenia sprawia, iż jest ono bardziej intymne i ciepłe. Obecna technologia umożliwia doskonałe łączenie właściwości drewna z potrzebami współczesnego nabywcy, co owocuje produkcją drzwi charakteryzujących się estetycznym designem i znaczną funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się właściwą izolacją termiczną i niskim stopniem rozszerzalności – tzn. nie deformują się. Możliwość wykończenia ich zewnętrznej powierzchni dowolnym kolorem, lakierem bądź bejcą sprawia, że tego typu drzwi zauważymy w pomieszczeniach przeróżnego rodzaju – zarówno zaprojektowanych we współczesnym, minimalistycznym stylu, jak i mieszkaniach utrzymanych w stylistyce industrialnej. U producentów dostępne są drzwi drewniane wykonane z sosny, dębu czy mahoniu, wersje z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi oraz sporo innych typów, które zachwycają estetyką i wspaniale wyglądają przez wiele lat.

Szkło fazowane i wypukłe – drzwi drewniane na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chcesz zamontować w swoim biurze skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub nieszablonowych wymiarach? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji wypada zlecić to zadanie doświadczonym producentom, którzy świadczą nieodpłatny pomiar, fachowe doradztwo, a także możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do najróżniejszych potrzeb klienta i przykładowo wykończyć je szkłem – między innymi szybami wypukłymi, bezpiecznymi lub fazowanymi, co z pewnością podnosi ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być również wyposażone w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować