Robienie zakupów 

Alternatywa dla sal weselnych – namioty ślubne

Wesele na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, dziwi więc, że młode pary chętnie wynajmują namioty weselne, które spełnią ich potrzeby. Planujesz urządzić ślub w plenerze i chcesz znaleźć najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot weselny a liczba gości

Popularność ślubów w plenerze powoduje, że na rynku można znaleźć bardzo wiele namiotów weselnych, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów spełniających wszelkie potrzeby przyszłych małżonków. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla dużej liczby gości, jak i modele stworzone z myślą o kameralnych spotkaniach. Urządzasz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe plany, sprawdź dostępne w sprzedaży hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot na wesele – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Pojemność namiotu to ważny, ale nie jedyny element, który warto wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niezwykle istotny jest także rodzaj konstrukcji. Do najpopularniejszych typów należą – namioty bankietowe, hale namiotowe, namioty typu Gwiazda, Turek, Stretch, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem dwuspadowym lub spiczastym, jak również hale z plexi.

Namiot weselny – zadbaj o komfort zaproszonych

Ważna jest także solidna budowa namiotu – najlepsze są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą wygodę zapewnią nieprzemakalne poszycia, które ochronią też przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.

Może Cię także zainteresować