Reklama Usługi 

Wirtualny spacer z modelem 3D – pokaż się potencjalnym klientom

Potrzebujesz zobaczyć, kto sporządza wirtualny spacer 3D? Koniecznie kliknij na https://www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/.

Wirtualny spacer z modelem 3D to znakomity sposób na przedstawienie potencjalnym klientom naszej nieruchomości, powierzchni usługowej czy biura, z których mają zamiar korzystać. Dla wielu klientów sposobność zwiedzenia danego pomieszczenia przed podpisaniem umowy jest bardzo istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie korzystnej dla nas decyzji. Ale czym są modele 3D i spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i dlaczego powinno się to robić? Na te pytania odpowiemy poniżej.

Do czego przyda Ci się wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o wielu zdjęć model 3D danej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “domek dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest plan poszczególnych lokali, a my możemy go przesuwać, zbliżać i skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model jest udostępniany użytkownikom w postaci interaktywnej, dzięki temu mają oni wgląd do całej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od wykonania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można też zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to opcja nadzwyczaj popularna. Polega ona na tym, iż poza oglądaniem samego modelu 3D wnętrza, np. hotelu lub siedziby przedsiębiorstwa, jesteśmy w stanie przenieść się pojedynczym kliknięciem myszki do wybranego wnętrza, a następnie przystąpić do jego oglądania od środka. Wirtualny spacer VR pozwala także przemieszczać się do innych wnętrz tak samo jak w rzeczywistości.

Jak mogę wykorzystać wnętrza 3D?

Dzięki modelom 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie dokładnie pokazać odbiorcom konkretny budynek i jego wnętrza. Taką formę promocji można zastosować do zaprezentowania warsztatu, baru bądź hotelu, jak również po prostu pokazać znacznemu gronu odbiorców jak “od środka” wygląda nasz zakład pracy. Wnętrza 3D możemy również wykorzystać, w celu sprzedaży posiadłości, by przyszli nabywcy mogli rzetelnie przyjrzeć się nieruchomości.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto wykonywać z kilku przyczyna. Główny z nich to opcja umieszczania ich na naszej stronie www, w Mapach Google lub udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej zachęcić klientado wybrania naszych usług. Osoby, które poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo obdarzą je dużo większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako rzetelną markę. Jest to również doskonała metoda na zabłyśnięcie na tle konkurujących z nami podmiotów, ponieważ aktualnie – mimo powszechnej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy ją wykorzystują. Model wnętrza 3D można zdobyć bardzo szybko — należy po prostu zlecić jego opracowanie zawodowemu fotografowi.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować