Reklama Usługi 

Wirtualny spacer Google – Twoja firma w Street View

Wirtualny spacer. Wejdź na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/, aby skorzystać z umiejętności profesjonalistów

Wirtualne spacery Google to ciesząca się niezwykłą popularnością forma przeglądania różnego rodzaju miejsc. Bez problemu w ciągu kilku minut przenosimy się tak np. na ulice Paryża czy do dalekiego Maui na Hawajach, żeby na własne oczy podziwiać rajskie krajobrazy. Dzięki temu sposobowi możemy nie tylko turystycznie zwiedzać odległe zakątki świata, ale również stworzyć spacer Google po naszym hotelu czy firmie i prezentować je zainteresowanym klientom. Stworzenie takiego spaceru nie jest ani skomplikowane, ani drogie, natomiast prezentuje się niezwykle efektownie i jest skuteczne z biznesowego punktu widzenia. Czym generalnie są wirtualne spacery Google? Dlaczego warto je wykorzystywać do reklamy?

Wirtualny spacer Google — na czym to polega?

Spacer Google to możliwość wirtualnego odwiedzania miejsc z całego świata. Polega on na tym, że Google wykonuje fotografie sferyczne (360 stopni) określonego punktu, a potem łączy je i udostępnia na swoich mapach. Z ich pomocą, po kliknięciu w daną lokalizację, jesteśmy w stanie rozejrzeć się na boki, w dół i w górę, a także możemy samodzielnie decydować, w jakim stronę będziemy patrzeć. Daje to sposobność do dokładnego obejrzenia tego miejsca, prawie jakbyśmy się tam naprawdę znajdowali. Możemy także zwiedzać okolicę i docierać do następnych lokalizacji — cały czas patrząc we wszystkie kierunki i podziwiając otaczający nas świat.

Czym jest spacer 360 stopni po naszej firmie?

Bardzo ciekawą i zyskującą popularność usługą jest wykonywanie wirtualnego spaceru 3D po naszej nieruchomości, hotelu czy firmie. W odróżnieniu do Google Street View, to my zatrudniamy fotografa, który po dotarciu na miejsce robi zdjęcia naszej nieruchomości oraz łączy je w wirtualny spacer. Cena usługi zaczyna się od kilkuset złotych (jest to zależne z reguły od rozmiarów nieruchomości) i trwa od kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Stworzony wirtualny spacer VR możemy udostępnić w wizytówce firmy w Google Moja Firma obok standardowych zdjęć i dać możliwość obecnym i nowym klientom odwiedzanie naszej firmy, tak samo jak przeglądają np. ciekawe miejsca w Google Street View. Samo umieszczenie wirtualnego spaceru nie jest skomplikowane, nie trzeba płacić za jego udostępnienie w wizytówce, oprócz oczywiście kosztu jego stworzenia, a spacer taki możemy też wstawić na naszą firmową witrynę.

Czy warto stworzyć spacer 3D po naszej firmie?

Spacer Google to bardzo efektowny sposób na umożliwienie obejrzenia danego miejsca przez przyszłego klienta. Bez wątpienia warto wykonać taki spacer dla naszej firmy w celach marketingowych. Internauci, poznając nasz pensjonat, dom do wynajęcia czy restaurację pozyskają dużo pomocnych informacji, które pomogą im zdecydować się na skorzystanie z naszych usług. Zaczną nas też postrzegać jako rzetelna markę. Wirtualny spacer Google warto stworzyć nie tylko dla dla klientów, ale też i dla kandydatów do pracy – jeśli oczywiście zależy nam na zainteresowaniu pracowników atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia. Jednostki, które wcześniej poznają zdalnie warunki panujące w danej firmie, chętniej zdecydują się na przysłanie podania o pracę. Spacer 360 stopni pomaga w pozycjonowaniu witryny i wyróżnieniu naszej firmy w Google Maps. Spacery VR można włączyć na wszelkich urządzeniach, także tych przenośnych.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować