fotograf Google, rekomendowany fotograf Google KrakówReklama Usługi 

Rekomendowany fotograf Google – profesjonalista z certyfikatem

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia opracowanie takiego spaceru i dodanie go w wizytówce Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przyciągnie sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć dochody naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokojakościowy, jego przygotowanie powinno się powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania materiałów fotograficznych, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. To nie jest osoba zatrudniona w Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym wyróżnia się wysokim profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, żeby uzyskać certyfikat jest obowiązany zamieścić przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według wymogów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto wybrać fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto postawić na rekomendowanego fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Osoba, która sprostała wymogom Google pod względem jakości zdjęć, na pewno zdoła wykonać wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. W ten sposób nie narażamy się na nieudolny czy nieprawidłowo zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również zasady przygotowania takich zdjęć i samo zlecenie zrealizuje rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek owocnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też nierzadko dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w trakcie tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam jakie ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na pozostałe serwisy takie jak Facebook lub YouTube, doradzić nam podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym atutem.

Jak znaleźć fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w sieci, m.in. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po określeniu lokalizacji otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może dodatkowo reklamować się specjalnym logo, które informuje, że posiada on odpowiednie umiejętności i jest profesjonalistą w zakresie wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować