Reklama Usługi Witryny www 

Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Pozycjonowanie stron Kraków - usługa dla Ciebie.

Wszechobecność internetu oraz komfort wykorzystania go w celu wyszperania potrzebnych usług i artykułów przyczyniła się do tego, iż każda marka chce obecnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony firmowej nie oznacza, iż potencjalni klienci nas znajdą – najważniejsza jest przecież obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Wiele mniejszych firm, które świadczą usługi jedynie w określonym województwie albo nawet w jednej miejscowości, np. w Poznaniu albo w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne – promuj swoją ofertę docelowym klientom

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych czy też usług używają z reguły fraz lokalnych, to znaczy mających w składzie nazwę danego miasta, jak np. “wizażystka kraków”, “restauracja gruzińska kraków” albo “sklep sportowy kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich podmiotów na przedstawienie swoich usług ewentualnym odbiorcom, zamieszkującym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, iż strategia SEO skierowana jest na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, m.in. poprzez założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem i projektowaniem stron internetowych od ponad dekady. Przez te lata do głębi poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym biznesom podnieść widoczność ich stron firmowych i tym sposobem dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie rozbudowę treści, link building, a także optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a klient może przeglądać codziennie rezultaty pozycjonowania za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować