Prawo i wymiar sprawiedliwości 

Prawo pracy w Krakowie – kancelaria radców prawnych

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada długoletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, zarówno z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy. Nasza praca koncentruje się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale również na doradztwie w zakresie bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii radców prawnych

Reprezentując Pracodawców, najczęściej udzielamy pomocy przy opracowaniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego trwania oraz zakończenia. Świadczona przez nas pomoc prawna ma nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale również ochronić ich przed potyczkami sądowymi z pracownikami. Zdajemy sobie sprawę, iż wraz z rozkwitem spółki, stosowanie prawa pracy jest coraz większym wyzwaniem. W związku z tym naszym priorytetem jest praca w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skupić się na prowadzeniu biznesu, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – prawnik w roli pełnomocnika Pracownika

Nierzadko podejmujemy się roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie o wiele częściej nasza praca skupia się na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, bezzasadnym rozwiązaniem umowy o pracę czy chociażby godzin nadliczbowych. Bezsprzecznie obliguje nas to do zupełnie innego zaangażowania, gdyż tego typu sprawy wiążą się z ogromnymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sądu do uznania racji Klienta staje się sporym wyzwaniem.

Może Cię także zainteresować