Prawo i wymiar sprawiedliwości 

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn mieści się przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Takie położenie powoduje, iż na spotkanie z prawnikiem można bez trudu dojechać z każdej części Krakowa, jak również innych miejscowości Małopolski, a także Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele spółek i firm.

Prawnik i radca prawny w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy również aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są głównie postępowania z zakresu prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Natomiast Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną w głównej mierze z obszaru zawieranych przez przedsiębiorców umów, jak również prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Kancelaria prawna Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Do klientów Kancelarii należą najczęściej osoby posiadające kredyty frankowe bądź polisolokaty. Są nimi też właściciele spółek i firm, którym Kancelaria oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma szerokie doświadczenie również w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz instytucjami finansowymi. Pośród kancelarii z Krakowa ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski jest niewiele osób, posiadających kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom oraz w sprawach o odzyskanie polisolokat. W postępowaniach dotyczących polisolokat Kancelaria Czarniak Baszczyn ma 5-letnie doświadczenie, natomiast w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również odwalutowania lub unieważnienia kredytu we frankach szwajcarskich – ponad 4 lata doświadczenia.

Może Cię także zainteresować