Kształcenie 

Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

Potrzebujesz szczegółowych informacji o pełnej ofercie kursów rysunku? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na https://domin-krakow.pl.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, aczkolwiek także osoby, które nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Udowodniono wszak, iż nawet okazjonalne rysowanie pozytywnie wpływa na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pomaga się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest też ważnym elementem edukacji. Spore korzyści wynikające z rysowania powodują, że wielu z nas postanawia podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką sposobność dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których adresowana jest oferta lekcji rysunku, jest naprawdę szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o dzieciach, dla których są sposobnością do kształtowania zdolności manualnych, wrażliwości oraz wyobraźni. Wiele osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to głównie takich miast jak Katowice, Kraków, Łódź czy Wrocław. Nie brakuje także kursów kierowanych do amatorów – tych, którzy po prostu kochają rysować i chcieliby robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego dowiemy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dobrane do potrzeb osób o rozmaitych zainteresowaniach artystycznych. Dużo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj plastycznej aktywności. Zaledwie niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, na które możemy się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą także naukę rysunku architektonicznego oraz malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować