Kształcenie 

Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Digital painting. Uzyskaj więcej informacji

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko używana między innymi w grach komputerowych, filmie i reklamie. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, a także edytować grafikę w Photoshopie. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie uczniowie poznają funkcje programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak korzystać z masek i warstw, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą fachową poradą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, animacją, reklamą i filmem.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować