IT Witryny www 

Praktyczny poradnik – nienaturalne linki przychodzące

Nienaturalne linki przychodzące są najważniejszą przesłanką, przez którą na portal internetowy może być zastosowany filtr Google. Czy jest możliwość uniknięcia tych groźnych obostrzeń?

Nienaturalne linki przychodzące – nie stosuj ich

Nienaturalne linki przychodzące to stosowanie nadmiernej liczby fraz kierujących internautów na naszą stronę w sieci. Naruszają one zasady naturalnego linkowania opracowane przez grupę Google, gdyż manipulują miejscem strony w rezultatach wyszukiwania. Przeważnie nienaturalne linki przychodzące pojawiają się pod postacią tekstów sponsorowanych przesyconych sztucznymi odnośnikami. Szerzy się też zjawisko wymiany linków, co jest nielegalne. Witryna jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, kiedy nieuczciwe praktyki zostaną wykryte, a to łączy się nagłym zmniejszeniem jej rangi w wyszukiwarce, czsem aż o 40 podstron.

W jaki sposób usunąć nienaturalne linki przychodzące

Pamiętajmy, że gdy na adres www będzie założony filtr w Google za nienaturalne linki, jesteśmy w stanie starać się o przywrócenie normalnej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Proces ten jest niestety niezwykle pracochłonny i nie zapewnia pełnego sukcesu. Zasięgnijmy porady profesjonalnej agencji SEO, jeśli pragniemy podnieść szansę pozbycia się problematycznych filtrów. Specjaliści momentalnie zidentyfikują prawdziwą przyczynę i dadzą sobie radę z nienaturalnymi linkami. Pamiętajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i zdejmowanie filtrów od Google najlepiej zlecać wyłącznie doświadczonym podmiotom.

Może Cię także zainteresować