Finanse, rachunkowość 

Usługi dla biznesu – automatyczne księgowanie przelewów

Szukasz więcej wiadomości dotyczących Flobo - automatycznej obsługi należności? Skieruj się na https://flobo.io

Prowadzący własne przedsiębiorstwa wciąż poszukują rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas zarezerwowany na wykonywanie uciążliwych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale też obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z usługą mass collect

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki połączeniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wystawionych fakturach, a następnie kontroluje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko większych podmiotów, ale również i tych niewielkich, które w miesiącu wystawiają tylko sto dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, wyjątkowo pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla firm oferujących usługi, hoteli i biur podróży

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to przydatna usługa dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu księguje należności abonamentowe, w związku z tym bardzo dobrze zda egzamin w szkołach językowych albo niepublicznych, a więc wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi pobiera wstępnej opłaty, Flobo będzie nadzorować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować