Dbanie o zdrowie 

Wibroterapia w Polsce – przedstawiamy urządzenia firmy Vitberg

Sprawdź więcej informacji o marce Vitberg na www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z biegiem la wibroterapia znajduje uznanie w kolejnych dziedzinach:kosmetologii, sporcie wyczynowym czy rehabilitacji. Niewiele osób jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są aparaty do wibroterapii, służące zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom.

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami polskiego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ wytwarza się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, m.in. z: montowni, wykrawalni, szwalni i działu elektroniki. Zaprojektowanie urządzenia zabrało wiele lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich części poddaje się wielu testom. Poszycie urządzenia szyte jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest wytrzymała i łatwa do odkażenia.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do optymalnego ułożenia pacjenta podczas sesji wibroterapii.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować