Dbanie o zdrowie 

Wibroterapia w Polsce – początki i rozwój firmy Vitberg

Vitberg. Więcej informacji na innpoland.pl

Przeczytaj wywiad serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zainteresowała się zagadnieniem terapii wibracjami dwadzieścia pięć lat temu i od tego czasu skutecznie modernizuje swoją ofertę.

Aparaty firmy Vitberg – opinie klientów są najważniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie od ponad wieku, jednak wzmożone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od 4 dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla leków przeciwbólowych, które szybko pomagają, jednak mają krótkotrwałe działania i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Marka Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona aparatów, które spotkały się z przychylną oceną klientów. Moduły RAM Vitberg+ można stosować podczas rehabilitacji sportowców, są jednak również przeznaczone do użytkowania w domu.

Vitberg prowadzi 52 placówki na terenie Polski, w których można przetestować urządzenie i przekonać się o jego działaniu. Średnio c trzeci odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie zakupić taki zestaw na własność. Z myślą o nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swoich urządzeń.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować