Dbanie o zdrowie 

Urządzenia Vitberg do wibroterapii – recenzja autora bloga „Testy outdoorowe”

Więcej w temacie Vitberg opinie na http://bit.ly/2EKkgDl

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o rozmaitej częstotliwości, może wyraźnie podnieść komfort życia ludzi cierpiących z powodu bólu nóg, kręgosłupa oraz szyi. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Aparaty Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z części bazowej (niezbędnej do pracy całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, a także posłuży do walki z symptomami stresu i do relaksu.

Zestaw wykonane jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Użyte komponenty i materiały w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom natężenia wibracji. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować