Dbanie o zdrowie 

„Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Więcej w temacie marki Vitberg na https://urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie” Opinię odnośnie systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po 30-dniowym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – recenzja redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest prosty do uruchomienia. Dosłownie w kilka sekund po podpięciu modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg opracował również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest pilotem. Po niespełna kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – utratę wagi.

System RAM Vitberg+, z którego można korzystać również przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować