Dbanie o zdrowie 

Szkolenie z pierwszej pomocy

Szkolenia z pierwszej pomocy zyskują coraz większą popularność. Różnią się metodami, ceną i długością. Z tego powodu warto wiedzieć wcześniej, na co zwrócić uwagę przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – komu się przydadzą?

Kurs z pierwszej pomocy przyda się każdemu. Nie wszyscy musimy umieć grać na gitarze lub mówić po włosku, jednak każdy powinien być w stanie udzielić pomocy innym w sytuacji niebezpieczeństwa. Bez względu na płeć warto wiedzieć, jak unieruchomić skręconą nogę lub jak udrożnić drogi oddechowe. Świadkiem niebezpiecznego zdarzenia możemy być w każdej chwili: w drodze do szkoły, na wyjeździe, na uczelni. Niezmiernie ważne jest, byz kursu 1. pomocy skorzystali uczniowie szkół, a także pracownicy administracji państwowej.

Ile kosztują szkolenia z pierwszej pomocy?

Cena kursu pierwszej pomocy jest zależnazależy od jego czasu trwania oraz liczby partcypantów. Im więcej godzin zajęć oraz partycypantów, tym koszt przypadający na 1 osobę jest niższy. Z drugiej strony, im mniej uczestników, tym więcej wyniesiemy z praktycznej części zajęć. Na zniżki możemy liczyć w przypadku zajęć dla kilkudziesięciu osób. Co więcej, w Internecie znajdziemy także kursy otwarte – dla bardzo dużych grup. Nie musimy dopinać spraw organizacyjnych i kompletować grupy, a wystarczy zapisać się na dany kurs.

Może Cię także zainteresować