Dbanie o zdrowie 

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Szukasz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – ocena autora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ zaobserwował, iż zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę w pozycji siedzącej. Ponadto, użycie programu relaksacyjnego poprawiło również sen testującego, dzięki odprężeniu ciała oraz zmniejszeniu napięcia mięśni.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy stosowaniu zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg istotna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy działanie wibroterapii odczuwa się wcześniej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia też łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość produkcji oraz to, iż jest to produkt rodzimego producenta. Osobom rozważającym zakup pełnego zestawu (lub wyłącznie niektórych jego modułów) zaleca się sprawdzenie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg, które są obecne na terenie całej Polski.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować