Vitberg opinie, VitbergDbanie o zdrowie 

Recenzja urządzenia do wibroterapii Vitberg – ocena portalu Napieraj.pl

Co o wibroterapii myślą osoby czynnie uprawiające sport? Czy polecają korzystanie z urządzenia RAM Vitberg+? Jaki wpływ na organizm mają wibracje?

Zestawy firmy Vitberg – opinie sportowców

W sportowej rehabilitacji od wielulat wykorzystuje się wibracje o niskiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, wspomaga ich odbudowę po znacznym treningu. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem tylko dla przyjemności, również możemy czerpać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg w prosty sposób można skorzystać z takiego zabiegu w swoim domu. Wytwarzane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym w prosty sposób wybierzemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Relaks, Kręgosłup lub Nogi) oraz intensywność wibracji.

Zestaw marki Vitberg spotkało się z licznymi pozytywnymi recenzjami zarówno od sportowców, rehabilitantów oraz lekarzy, jak i prywatnych użytkowników. Zauważają oni, iż urządzenia pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować