Dbanie o zdrowie 

Portal „Kto Cię wyleczy” o zestawie RAM Vitberg+ – opinie i test

Tu uzyskasz więcej informacji o Vitberg opinie

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem często odczuwamy ból szyi i ramion, bóle kręgosłupa oraz uczucie obciążenia nóg. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te części ciała, w których ból jest nieznośny. Moduły zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w wibracje szyję, kolana, nogi, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również odpręża, co owocuje zmniejszeniem poziomu stresu i spokojniejszym snem. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Zestaw RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego i pięciu opcjonalnych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną zaletą produktów marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów albo skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować