Dbanie o zdrowie 

Portal „ABC Zdrowie” sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

Zajrzyj w to miejsce, jeśli szukasz szczegółowych wiadomości na temat marki Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”e.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano działanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu modułów aktywnych oraz elementów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W urządzeniu prędkość wibracji można regulować – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni służy do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeśli potrzebujemy rozszerzyć działanie przyrządu i dopasować go do własnych preferencji, konieczne jest zakup modułu: Nogi, Kolana, Szyja, Biodra lub Metabolizm. Przy użyciu tych modułów można efektywnie zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Sesje rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być przeprowadzane w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają również na używanie ich we własnym domu.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować