Dbanie o zdrowie 

Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Na https://psychoterapia-uk.pl dowiesz się jak skorzystać z wiedzy polskiego psychologa Northampton

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy z chęcią zaczęli wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj przez Brexit zjawisko emigracji praktycznie rzecz biorąc zanikło, ale nadal nie brak ludzi skłonnych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może stwarzać wiele kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia terapeuty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju kłopotami się upora?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, jak również praca w obcym kraju, generują cały szereg komplikacji, którym bardzo trudno jest sprostać. Rozłąka z rodziną nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego nieraz pojawiają się również trudności z integracją ze współpracownikami lub w ogóle z dostaniem etatu. Bariera językowa, która nadal jest wcale nierzadko spotykana, sprawia, że bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego typu bardzo ciężko jest zapanować bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie wolno obawiać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Rozmowy z psychologiem mają miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że historie opowiedziane w czasie sesji zostaną powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać swoich kłopotów oraz niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, a także pokazuje jak rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja odbywa się po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi wszak obawiać się tego, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo zrozumie to, co powie do niej specjalista.

Siedziba firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Może Cię także zainteresować