Dbanie o zdrowie 

Dla sportowca i dla Pani domu – zestawy do wibroterapii Vitberg

Vitberg opinie. Zdobądź więcej informacji

Nieistotne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy gospodynią domową, nie ma wątpliwości, że urządzenie RAM Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, w którym produkowane są moduły do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego podczas ich wycieczki po siedzibie firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im zestawy do wibroterapii tej marki. Spowolniony metabolizm, bolące biodro, stres czy regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem modułów do terapii wibracjami, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną stworzyła unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Moduły są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszystkie ich części składane są ręcznie. Vitberg kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami i procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować