Biżuteria Robienie zakupów 

Wyjątkowa biżuteria z koralem

Kup biżuterię z koralem.

Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego wyrażenia “gord”, które oznacza amulet. Dało to początek wierzeniom, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, są chronione przed złą energią i złymi duchami. Co więcej, kamień korala wycisza osoby zestresowane i spięte. Symbolizuje bogactwo i niekiedy nazywany jest także kwiatem morza. Składany w ofierze mitologicznej bogini Wenus, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest gustownym dopełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, będzie odpowiednia zarówno do codziennego stroju, jak i na specjalne okazje. Koral często spotykany jest w kolorach czarnych, czerwonych i różowych. Rzadziej ma ubarwienie niebieskie.

Biżuteria z koralem – właściwości lecznice

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu leczniczym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, korzystnie wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom skarżącym się na niedokrwistość, zalecić można noszenie biżuterii z koralem w formie wisiorka. Właściwości korala przede wszystkim związane są z kobietami. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i polepsza płodność. Ponadto, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na zredukowanie stresu i stabilne życie .

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować