Biżuteria 

Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Zamów srebrne kolczyki na https://www.srebrnekolczyki.pl

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najczęściej wybieranych przez panie dodatków. Pasują na każdą sytuację – niezwykle huczną i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy dlaczego są tak chętnie kupowane, a także w jakich miejscach możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – które wybrać

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych kształtach. Najpopularniejsze są delikatne sztyfty, które pasują na każdą okazję, są dyskretne, a równocześnie stylowe. Równie często wybierane są wiszące kolczyki, które wspaniale podkreślają szyję. Sprzedawane jako ozdobione szlachetnymi kamieniami albo zupełnie proste. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie wywołują podrażnień uszu, co przeważnie występuje w przypadku dodatków z tworzyw sztucznych. Dobierając kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz technikę ich wykończenia – najbardziej gustowne wykonano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Żeby srebrne kolczyki ciągle prezentowały się jak nowe, należy umiejętnie je czyścić i systematycznie usuwać śniedź. Powinno się odkurzać je codziennie delikatną ściereczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne środki zapobiegające ciemnieniu, a przeznaczone na ważne wydarzenia kolczyki przechowywać w szczelnych pudełkach. Nie wykorzystujmy natomiast babcinych sposobów pielęgnacji, typu szczoteczka do zębów czy sól. Tego typu preparaty mocno naruszają miękką fakturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór ozdób jest na pewno w sklepach internetowych, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne promocje. Poza tym zakupy w internecie to niezwykły komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zapracowane kobiety.

Może Cię także zainteresować