Biżuteria Robienie zakupów 

Srebrna biżuteria – to nigdy się starzeje

Biżuteria srebrna sklep internetowy. Uzyskaj więcej informacji

Jest z ludźmi od tysiącleci i pomimo pojawienia się wielu innowacyjnych wzorów, w istocie mało się zmieniła. Biżuteria stale odgrywa tę samą rolę – jest swoistą dekoracją ciała i umożliwia oddanie własnego charakteru. Nic zatem zaskakującego, iż biżuterię równie często zakładają panie i mężczyźni, maluchy i ich rodzice, osoby z najróżniejszych grup społecznych. Bez względu na to, które wzory cenimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z takich samych materiałów – najczęściej ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria bywa tak chętnie kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by wytrzymały przynajmniej pięć dekad?

Dlaczego warto postawić na srebrną biżuterię?

Największym plusem srebrnej biżuterii jest na pewno fakt, że jej stosowanie daje szansę ustrzec się wielu powikłań. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które niedawno przekłuły ciało. Nie możemy nie wspomnieć też o jego wyglądzie, który łączy się z dość niewielkimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak wydłużyć żywotność?

Srebro wytrzyma sporo lat, jednak należy prawidłowo je konserwować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – może się ona zarysować lub pęknąć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria powinna też być pielęgnowana w wodzie ze spirytusem czy amoniakiem. Trzeba przechowywać ją w szkatułce z miękką tkaniną – nie dopuścimy wówczas do jej zarysowania.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować