Biżuteria Robienie zakupów 

Dlaczego warto kupować biżuterię bezpośrednio u jubilera?

Skorzystaj z porad złotnika Kraków

Wraz z rozwojem rynku oraz zwiększeniem się dostępu do internetu, zmieniliśmy również nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Obecnie entuzjastycznie wykorzystujemy opcję zakupów przez internet. I choć w sieci można wyszukać nieomalże wszystko, nadal jest wiele produktów, które zaleca się nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Sklep jubilerski – skorzystaj z porady rzeczoznawcy

Kupno złotego pierścionka, naszyjnika czy broszki łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Wobec tego, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, powinniśmy przyjrzeć się jej osobiście u jubilera. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za takim działaniem. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli mamy zamiar nabyć pierścionek bądź obrączki, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeżeli zaś znajdziemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za ciasny albo za luźny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do stosownego wymiaru lub wykona nowy. Inną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z profesjonalnej wskazówki jubilera. Poradzi on nam jak dopasować właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, pokaże aktualne nurty we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co obecnie wręcza się z okazji urodzin, ślubu czy komunii.

Jakie usługi oferuje oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również pełnią dodatkowe usługi. Nadrzędną z nich jest reperacja popsutej biżuterii. Jeśli odpadł nam kamień z kolczyka albo rozerwał się naszyjnik, jubiler szybko i sprawnie zreperuje go w swoim zakładzie. Kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał większy rozmiar palca, jubiler zmieni obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje też na wisiorku czy pierścionku gratulacje, datę, podziękowania albo inny istotny dla nas tekst. Z kolei jeżeli chcemy podarować komuś unikatowy upominek, albo mamy własny pomysł na sygnet lub wisiorek, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w szkatułce posiadamy niepotrzebną czy też niekompletną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Siedziba firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować