Automatyka dla przemysłu 

Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Pod tym linkiem dowiecie się wszystkiego o dystrybutorze przekładni falowych.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz coraz powszechniejsze zastosowanie robotyki w różnych sferach przemysłu, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od uznanych globalnych producentów.

Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i inne

Działająca od ponad 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), przekładni planetarnych i falowych, jak również silników prądu stałego wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez renomowanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy cechujące się ogromną niezawodnością oraz żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie wykorzystuje się m.in. w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy wyposażenia medycznego, a przez wzgląd na możliwość ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C, ekspozycji na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, jak również przy znacznej wilgotności (nawet do 90-95%).

Firma Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Sesame Motor Corp, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Bodine Electric Company.

Siedziba firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować