“Kogel Mogel 3” w telewizji internetowej – czy warto go obejrzeć?

Telewizja internetowa oferuje wiele możliwości – przede wszystkim pozwala oglądać wymarzone filmy i seriale w dowolnej chwili. Wystarczy posiadać odpowiedni sprzęt, z dostępem do internetu, a także wybrać odpowiedni dla siebie pakiet TV online. Wśród filmów, które można w ten sposób obejrzeć jest także “Kogel Mogel 3” – polski film fabularny, będący trzecią częścią kultowej już komedii obyczajowej “Kogel Mogel” z 1988 roku! O czym opowiada film i w jakiej telewizji online można go oglądać?

“Kogel Mogel 3” – gdzie obejrzeć film?

“Kogel Mogel” to komedia z roku 1988, którą wyreżyserował Roman Załuski. W roku 1989 wyreżyserował również drugą część serii, pod tytułem “Galimatias, czyli Kogel Mogel II”. Bardzo długo trzeba było czekać na trzecią odsłonę serii – “Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3“. Film powstał w roku 2019, a reżyserią zajął się Kordian Piwowarski. Wiele osób zdążyło bardzo polubić postać Kasi, w której rolę wcieliła się aktorka Grażyna Błęcka-Kolska. Widzowie chcieli więc poznać jej dalsze losy. Okazuje się, że Kasia po rozwodzie zamieszkuje ze swoją matką we wsi Brzózki. Jest też dyrektorem tamtejszej szkoły. Akcja rusza, gdy do Polski powraca jej 30-letni syn, który następnie wyjeżdża do Warszawy i poznaje córkę państwa Wolańskich, Agnieszkę (warto przypomnieć, że Kasia pracowała w młodości właśnie u państwa Wolańskich). Film opowiada o perypetiach wszystkich tych osób, a obejrzało go w kinach przeszło 2,39 miliona widzów. Kto nie miał ku temu okazji, może obejrzeć “Kogel Mogel 3” w telewizji internetowej!

“Kogel Mogel 3” w telewizji internetowej

“Kogel Mogel 3” – film doceniony przez wielu widzów. Warto jednak wiedzieć, że krytycy nie byli mu tak przychylni jak widzowie. Ta polska komedia zdobyła aż 11 nominacji do Węży, czyli antynagród, przyznawanych polskim filmom uznawanym za najgorsze. Warto zatem samodzielnie przekonać się, czy “Kogel Mogel 3” zasługuje na oklaski, czy też może nie jest komedią do końca udaną. Nie trzeba czekać aż film pojawi się w tradycyjnej telewizji – o wiele lepiej jest zdecydować się na telewizję internetową. Oczywiście, należy wybrać legalną telewizję internetową, decydując się albo na opcję darmową, albo wykupując jeden z dostępnych pakietów, które oferują zdecydowanie więcej możliwości. W tej chwili wyróżniamy 4 rodzaje telewizji internetowych, wśród których można wymienić albo te działające wyłącznie online, albo te które działają w sposób tradycyjny, lecz pewne programy udostępniają online (mogą to robić także na żądanie widzów) lub tworzą je specjalnie z myślą o udostępnianiu w sieci. “Kogel Mogel 3” to film warty obejrzenia w ten sposób – dzięki temu włączy się go w dogodnej chwili, a także wróci do niego w każdym momencie, gdy tylko ktoś będzie miał na to ochotę.