Jeden z lepszych seriali medycznych w sieci!

Doktor Murphy, tytułowy bohater serialu „The Good Doctor” na pierwszy rzut oka przeciętny rezydent jednego z prestiżowych szpitali chirurgicznych w Ameryce. Prawda jednak jest zupełnie inna. Ten młody człowiek boryka się ze spektrum autyzmu oraz cierpi na zespół sawanta. Powoduje to, że wykazuje ponadprzeciętne umiejętności, ale jednocześnie ma dość specyficzne zachowanie, które skutecznie wpływa na marginalizowanie go wśród współpracowników i pracodawców. Jeśli „Doktor House” przypadł Ci do gustu, to „Dobrego lekarza” wprost nie możesz przegapić!

telewizor photo

O czym opowiada serial “The Good Doctor”?

Głównego bohatera serialu poznajemy w momencie, gdy ten rozpoczyna swoją karierę w prestiżowej amerykańskiej klinice chirurgicznej. Szpital w San Jose jednak nie okazuje się dla niego wymarzonym miejscem pracy. Chociaż o tej posadzie śni wielu młodych ludzi w jego wieku, to o ogromnej dozie braku tolerancji, akceptacji i marginalizacji społecznej już niekoniecznie.

Młody lekarz cierpi na spektrum autyzmu i zespół sawanta. Sprawia to, że jego podejście do świata znacznie odbiega od przeciętnego. Dostrzega on też rzeczy, które dla zdrowego człowieka pozostają niezauważalne. Nie bez znaczenia pozostaje również prostolinijność doktora David’a Shore’a. Nie widzi on sensu w kłamstwie, nie rozumie ironii, nie dostrzega sarkazmu. Posługuje się prawdą. Skrupulatnie analizuje otaczające go otoczenie i wyciąga trafne wnioski. W swoim zawodzie jest prawdziwym geniuszem. Pozostaje jednak mocno na uboczu.

Gdzie można znaleźć “Dobrego lekarza”?

Serial „The Good Doctor” z powodzeniem obejrzymy w legalnej telewizji internetowej Ipla.tv. Posiada ona sporo zalet. Przede wszystkim to miejsce, gdzie obejrzymy nie tylko seriale i programy telewizyjne, ale także najlepsze produkcje filmowe dla całej rodziny, ale też transmisje „na żywo” z najważniejszych wydarzeń sportowych, politycznych i kulturalnych.

Telewizja internetowa jest niezwykle uniwersalna. Obejrzymy ją w każdym miejscu i o każdym czasie. Wystarczy połączenie z Internetem. Dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej z powodzeniem obejrzymy ją na urządzeniach przenośnych.

Wiele materiałów na platformie obejrzymy bezpłatnie. Do kolejnych wykupimy dostęp jednorazowy lub pakietowy. Twórcy platformy stworzyli wiele pakietów spersonalizowanych pod specyficzne gusta klientów. Każdy z nich możemy testować bezpłatnie przez dwa tygodnie.

The Good Doctor” to serial warty uwagi. Podbił serca najbardziej wymagających widzów na całym świecie. Zachęcamy – obejrzyj jeden odcinek, a nie będziesz chciał przestać!