Jak zgrać muzykę na iphone na kilka sposobów

Wielu właścicieli telefonów marki Apple zastanawia się, jak zgrać muzykę na iphone w jak najprostszy sposób. Na całe szczęście wcale nie jest to takie trudne i, jak najbardziej można to zrobić nawet na kilka sposobów.

Jak zgrać muzykę na iphone za pomocą programu Itunes?

Przyznać trzeba, że jest to najbardziej podstawowa metoda wgrywania muzyki na urządzenie marki Apple. Jedynym czego potrzeba to komputer i zainstalowany na nim darmowy program Itunes. Wystarczy otworzyć program, podłączyć telefon kablem z komputerem i zaznaczyć interesujące materiały, a następnie przenieść je i upuścić na podłączone urządzenie. Po takim skopiowaniu, treści od razu będą dostępne na Iphone. Można to zrobić także w nieco inny sposób, a mianowicie zaznaczenie wybranych elementów i kliknięcie prawym przyciskiem myszy. Wybrać należy polecenie “dodaj do urządzenia” i wybrać dowolny, podłączony sprzęt.

Jak zgrać muzykę na iphone bez używania Itunes?

Z całą pewnością użycie programu Itunes jest opcją oficjalną i najczęściej polecaną. Aby więc powiodło się kopiowanie muzyki na telefon marki Apple bez potrzeby użycia specjalnego programu Itunes, należy wykazać się sprytem. Przede wszystkim sprawdzą się inne rodzaje aplikacji. Polecaną do tego celu jest PhoneTrans, która jest bardzo intuicyjna. Wystarczy otworzyć program, podłączyć urządzenie i przejść w programie do zakładki Music, a następnie skorzystać z plusika, który znajduje się w prawym górnym rogu i za jego pomocą dodać na urządzenie wybraną muzykę.